Новий дрон DJI Agras T20 здатен обробити 12 га/год

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 10
Ви зараз переглядаєте Новий дрон DJI Agras T20 здатен обробити 12 га/год

Компанія DJI представила нову модель безпілотного літального апарату Agras T20, призначену для моніторингу стану культур з одночасним їх обробітком.

Про це повідомляється на сайті виробника. 

Апарат оснащений 20-літровим баком для обприскування культур, радаром 3600 для моніторингу та сканування простору в 3D, а також системою захисту від води і пилу за стандартом IP67.

DJI Agras T20 здатний нести максимальне корисне навантаження до 20 кг. Модернізована система розпилення Spreading System 2.0 збільшила показники на 20% і тепер має вісім форсунок з насосами більшого обсягу.

Agras T20 може покривати простір зі швидкістю до 10 кг/хв, що в майбутньому дозволить обробляти за один виліт до 3 га. Таким чином, продуктивність збільшиться до 12 га/год.

Система розпилення не лише може розпилювати рідину, а й розкидати тверді добрива, насіння. Ширина покриття або зона розпилення складає до 7 метрів.

 Нову модель оснастили цифровим радаром, здатним виявляти і обходити опори ліній електропередач.

Вбудована технологія моніторингу зображення в режимі реального часу дозволяє мультикоптеру працювати навіть в темний час доби. Машина має світлодіодні прожектори.

Для управління Agras T20 передбачений функціональний пульт дистанційного керування, який був раніше випущений для Matrice 300 RTK. Модель отримала покращений і більш яскравий 5,5-дюймовий дисплей з потужним акумулятором, здатним працювати до 2 годин, і можливістю установки 4G-модуля зі стандартною SIM-картою.

agrotimes

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь