Обприскувач Hardi Aeon CenturaLine отримав відзнаку авторитетної виставки

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 9
Ви зараз переглядаєте Обприскувач Hardi Aeon CenturaLine отримав відзнаку авторитетної виставки

Новітній обприскувач Hardi Aeon CenturaLine був нагороджений двома зірками у спеціальному випуску Agromek Stars 2021, що випускає Agromek – найбільший виставковий комплекс сільськогосподарської техніки у Скандинавії.

Про це повідомляється на сайті виставкового комплексу.

 «Aeon – це абсолютно новий, 100% цифровий обприскувач, розроблений з нуля, – йдеться у обґрунтуванні рішення суддів. – Зосереджено увагу на вантажопідйомності, низькому центрі ваги, підвісному дишлі, осі та стрілі, що все сприяє збільшенню швидкості і, отже, потужності. Час наповнення було максимально скорочено. FluidBox 8000 розраховує кількість води та хімічних речовин, і ним можна керувати в рукавичках. Унікальний сервіс із SmartCom, який реєструє та запам’ятовує будь-який код помилки, а при обслуговуванні помилки можна швидко виправити. У системі є вбудований каталог запчастин, тому потрібні запчастини можна замовити безпосередньо з місця».

Довідка: Сеціальне видання Agromek Stars 2021 – це онлайн-альтернатива фізичній оцінці Agromek нових сільськогосподарських продуктів. Agromek – найбільший виставковий комплекс сільськогосподарської техніки у Скандинавії. 

Дві зірки присуджуються за нові вироби або їхні варіанти, що демонструють або значну зміну потужності, одночасно зі значними змінами товару, або суттєво змінену конструкцію, конфігурацію або вдосконалення робіт.

agro-business

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь