Парламент зробив крок до врегулювання прав користування землею

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 6
Ви зараз переглядаєте Парламент зробив крок до врегулювання прав користування землею

Верховна Рада ухвалила у другому читанні та в цілому законопроєкт № 0850, які регулюють перехід прав користування земельною ділянкою.

endshio.jpg yaros.jpg galop-bt-okean.jpg kapelnuy-poliv1.jpg harvard-okean.jpg

Про це на своїй Фейсбук-сторінці повідомив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький.

«Багато наших громадян, фермерів та підприємців стикалися з проблемою роз’єднаності нерухомості, в яку вони інвестують, та земельних ділянок, на яких ця нерухомість знаходиться. Наразі питання фактично вирішене. У другому читанні прийнятий законопроєкт 0850, який зв’язує ці два об’єкти нерухомості. Надалі кожен інвестор буде впевнений, що, інвестуючи в ту чи іншу нерухомість, будуючи завод, фабрику чи елеватор, буде мати чіткі права на користування земельними ділянками, на яких вони знаходяться», – написав він.

Згідно пояснювальній записці, ухвалений у другому читанні нормативний документ уніфікує правила для всіх правових титулів користування  землею у випадку переходу права користування земельною ділянкою (сервітут, суперфіцій, емфітевзис (сільськогосподарські будівлі), постійне користування тощо) у разі набуття права власності на розташовані на ній житловий будинок, будівлю або споруду шляхом внесення змін до статті 120 Земельного кодексу України та 377 Цивільного кодексу України.

Також у випадках, коли межі земельної ділянки та об’єкта нерухомості не співпадають, власник такої ділянки зобов’язаний повідомити користувача іншої частини земельної ділянки про зміну власника об’єкта нерухомості. Особливості переходу прав на земельну ділянку, що використовується на праві постійного користування обумовлені таким.

agrarii-razom

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь