Поголів’я перепелів – друге за чисельністю серед свійської птиці

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 9
Ви зараз переглядаєте Поголів’я перепелів – друге за чисельністю серед свійської птиці

Близько 10% від загальної кількості харчових яєць у світі отримують від перепелів, а їхнє м’ясо становить 0,3% від світового виробництва м’яса птиці, пише журнал «Наше птахівництво».

Популяція перепелів, залучена у виробництві яєць та м’яса, становить близько 11,8% від загального поголів’я свійської птиці і є другим за чисельністю (після курей) видом.

Перевагами перепелів є: скоростиглість, хороші продуктивні та відтворні якості, короткий виробничий цикл. Виробництво яєць та м’яса перепелів вважається однією з найперспективніших сфер діяльності в галузі птахівництва для малого та середнього бізнесу.

Попри конкурентні переваги, перепільництво останні 20 років розвивалося доволі повільно та нерівномірно. Періоди підйомів чергувалися з періодами стагнації або навіть спадів. Повною мірою це стосується й України.

Перепільництво для виробництва яєць та м’яса добре розвинене в усіх країнах Східної та Південно-Східної Азії: Китаї, Тайвані, Індонезії, Таїланді, Малайзії, Філіппінах, Бірмі та інших. Однак реальні цифри виробництва переважно недоступні.

Так, значна кількість дрібних виробників у сегменті перепільництва залишається поза обліком. У згаданих країнах зазвичай практикують кооперацію, коли якась велика компанія доручає вирощування перепелів чималій кількості невеликих фермерів, потім скуповує в них продукцію, переробляє та реалізує її.

Однак поза сумнівом найбільшим виробником і перепелиних яєць, і м’яса сьогодні є Китай.

ІЦ УАК за матеріалами agrotimes

agroconf

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь