Порт «Ніка-Тера» обробив понад 545 тис тонн вантажів у січні 2021 року

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 8
Ви зараз переглядаєте Порт «Ніка-Тера» обробив понад 545 тис тонн вантажів у січні 2021 року

Порт «Ніка-Тера» перевалив перші півмільйона тонн вантажів в період форс-мажорних погодних умов в Миколаєві. Про це повідомляє прес-служба компанії, пише agronews.ua.

За січень 2021 року порт «Ніка-Тера», що входить в Group DF підприємця Дмитра Фірташа, перевалив 545 тисяч тонн вантажів.

У структурі перевалки основними позиціями залишаються:

✅ зернові, зернобобові, олійні культури та продукти їх переробки –  405,6 тис. тонн (74% від загального обсягу перевалки);

✅ навалочні вантажі відкритого зберігання – 83,2 тис. тонн (15%);

✅ добрива – 35,3 тис. тонн (7%);

✅ олія соняшникова – 20,9 тис. (4%).

«2021 рік у Чорноморському регіоні та безпосередньо в порту «Ніка-Тера» почався зі складних погодних умов – вперше за 3 роки порт зіткнувся з критично низькою температурою повітря до -21°C у зв’язку з чим в регіоні і була оголошена льодова кампанія. Всупереч форс-мажорним обставинам порт безперебійно виконав всі вантажні операції на високому рівні й точно в строк. Ми продовжуємо роботу в штатному режимі, не знижуючи норми обробки вантажів і повністю виконуємо всі зобов’язання відповідно до контрактів», – прокоментував СЕО порту «Ніка-Тера» Алім Агакішиєв.

За його словами, погодні умови ускладнили процес розміну судів і привели до необхідності формування караванів для проходження одностороннього Бузько-Дніпровсько-Лиманського каналу. Порт і його служби були готові до несприятливих погодних умов, маючи чіткий алгоритм дій на випадок такої позаштатної ситуації. Для обколкі льоду в каналі й біля причалів порту, Адміністрація морських портів надала буксир льодового класу.

Обсяг перевалки в 545 тис. тонн за січень поточного року є для порту другим за результативністю показником, після рекордного січня 2020 року.

У 2020 році термінал прийняв 409 суден, перевантаживши 7,380 млн тонн вантажів. Структура вантажообігу у 2020 році виглядала таким чином: зернові, зернобобові та олійні вантажі склали понад 5,55 млн тонн або 75% від загального обсягу, навалочні – 1,27 млн тонн (18%), наливні – 323 тис. тонн (4%), мінеральні добрива – 215 тис. тонн (3%).

Нагадаємо, у 2020 році в Миколаївський порт «Ніка-Тера» інвестовано понад 60 млн грн.

AgroNews

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь