Рада підтримала скасування ПДВ та мита на деталі до машин для розмінування

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 13
Ви зараз переглядаєте Рада підтримала скасування ПДВ та мита на деталі до машин для розмінування

Верховна Рада України у першому читанні ухвалила законопроєкти, які передбачають звільнення від ПДВ та митних платежів на ввезення товарів для потреб виробництва та/або ремонту машин механізованого розмінування.

Про це повідомив заступник голови Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики, народний депутат від фракції «Голос» Ярослав Железняк у Telegram.

За його словами, законопроєкти №11258 та №11259 про зміни до Податкового та Митного кодексів підтримали 308 народних депутатів.

«Законопроєктами пропонується тимчасово, на період дії воєнного стану в Україні, звільнити від оподаткування митом та ПДВ операції з ввезення на митну територію України у митному режимі імпорту складових (матеріалів, вузлів, агрегатів, устаткування та комплектувальних виробів, зокрема машинокомплектів), що ввозяться суб’єктами господарювання для використання у власній виробничій діяльності з виробництва та/або ремонту машин механізованого розмінування», — уточнив голова Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев у Telegram.

Джерело:
Agroportal.ua

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь