SDF представила три нових серії компактних тракторів

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 11
Ви зараз переглядаєте SDF представила три нових серії компактних тракторів

Італійська група Same Deutz-Fahr Group (SDF)  почала 2021 р. одразу з трьох нових серій компактних, маневрових тракторів Deutz-Fahr, Same та Lamborghini.

yaros.jpg galop-bt-okean.jpg kapelnuy-poliv1.jpg harvard-okean.jpg

Про це повідомляє прес служба компанії.

“Нове покоління компактних тракторів, що випускається Deutz-Fahr, Same та Lamborghini, призначене для змішаного землеробства й тваринництва, а також для виноградарів, садівників та муніципальних служб. Модельний ряд різноманітних новинок має потужне оснащення та є взаємодоповнюючими машинами”, – зазначається у повідомленні.

Нові трактори Deutz Fahr 5D TTVSame Dorado CVT та Lamborghini Sprire VRT доступні у варіантах потужності  90 к.с., 100 к.с. та 113 к.с. Машини укомплектовані безступінчатою трансмісією TTV, з’єднаної з 3-циліндровим (90 к.с. та 100 к.с.) або 4-циліндровим (113 к.с.) блоком двигунів FARMotion (Stage IIIB), в якому використовується каталізатор окислення дизельного пального DOC із системою утилізації вихлопних газів EGR без необхідності обслуговування. Крім того, для цих тракторів відсутня потреба в AdBlue, що обмежить вартість присадок і не перешкоджає гарній оглядовості  — затребуваній функції для більшості користувачів у цьому сегменті.

Стандартною комплектацією передбачене електронне управління задньою навіскою із функцією нейтралізації коливань, що виникають під час транспортування агрегатів. Вона доступна у стандартній та компактній версіях, перша з яких має максимальну вантажопідйомність 4310 кг.

Опційно постачається фронтальний гідравлічний передній підйомник 2880 кг, нижні тяги якого складаються у напрямку до корпусу машини, щоб звести до мінімуму габаритний розмір, коли він не використовується.

Трактор може оснащуватися компактним заднім підйомником, який в поєднанні з вузькими колесами для роботи між рядами дозволяє машині досягати ширини всього 1,75 м, що ідеально підходить для роботи у садах та виноградниках. 

З точки зору безпеки нові трактори у стандартній комплектації оснащені гальмами на всі чотири колеса, а також гідравлічним гальмом стоянки (HPB) та функцією PowerZero, яка дозволяє оператору безпечно зупиняти трактор навіть на крутих схилах, не вдаючись до допомоги педалі гальма.

Модельний ряд 5D TTV, Dorado CVT та Spire VRT також має активну незалежну підвіску на всіх чотирьох колесах, що містить функції противаг та компенсації перенесення ваги при гальмуванні й коченні машини. 

agrarii-razom

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь