Сезон британських чорниць починається в Hall Hunter з новою технікою на базі штучного інтелекту

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 6
Ви зараз переглядаєте Сезон британських чорниць починається в Hall Hunter з новою технікою на базі штучного інтелекту

Сезон британських чорниць щойно розпочався, і незабаром полки супермаркетів знову будуть сповнені яскравих соковитих ягід, якими зможе насолодитися британська публіка. Провідний британський виробник ягід Hall Hunter Partnership стане одним з основних постачальників і хоче, щоб цього літа більше клієнтів відстоювали британські чорниці.

Хоча у Великобританії з червня по вересень продається 20 000 тонн чорниці, насправді у Великобританії вирощується лише 6 000. Hall Hunter ставить перед собою завдання збільшити виробництво чорниці у Великобританії та розраховує зібрати цього року 3 000 тонн – таким чином, 50% від загального обсягу виробництва у Великій Британії. Джим Флор, керуючий директор Hall Hunter Partnership, упевнений, що попит на британські чорниці продовжить зростати:

Британська чорниця має низькі продовольчі милі та потужний смак – це добре для людей та для планети. Ринок британської чорниці зростає на 30% на рік, тому тут є багато можливостей для подальшого розширення. У Hall Hunter ми хочемо зробити британську чорницю ягодою вибору для споживачів у сезон із червня по вересень.

Hall Hunter очікує рекордний урожай завдяки більш теплому, ніж зазвичай, маю та відмінному запиленню, якому сприяють п’ять мільйонів бджіл. Компанія розраховує на успішний урожай та особливо ефективне переміщення врожаю з поля на полицю за допомогою абсолютно нової збиральної машини, здатної збирати врожай зі швидкістю 600 кг/год порівняно з 10 кг/год уручну.

Компанія Hall Hunter наймає понад 1200 співробітників за програмою сезонної зайнятості і пишається тим, що рік у рік повертає 65% робочих місць, а також тим, що 25% співробітників, які раніше працювали у Великій Британії, приєдналися до Hall Hunter через розширену пропозицію та можливостей для співробітників.

Ще одна нова модель обладнання – це новий Elifab – нова машина для сортування та пакування чорниці, яка використовує технологію штучного інтелекту для сортування врожаю з рекордною швидкістю. Це велика інвестиція для Hall Hunter, яка перетворює їх процеси упаковки та повністю оптимізує їхню операцію з упаковки чорниці. Компанія пишається своїми традиціями та спадщиною, але постійно працює над впровадженням нових технологій для виконання найкращого та найбільш ефективного збирання врожаю.

 Оскільки все більше споживачів прагнуть робити екологічно свідомий вибір, британські чорниці є ідеальним вибором, щоб уникнути покупки великих харчових миль. З тоннами чорниці, що імпортуються в даний час з усього світу, багато чорниць, що продаються, пройшли шлях понад 6000 миль від ферми до холодильника. Британська чорниця повністю виключає ці харчові милі.

І британські чорниці не тільки краще для навколишнього середовища, а й корисні для здоров’я. На тлі зростання стурбованості з приводу ультраобробленої їжі спостерігається сильний рух у бік більш натурального харчування. Чорниця давно вважається суперпродуктом, і завдяки безлічі антиоксидантів і вітамінів вона є поживним доповненням до будь-якого прийому їжі або набагато здоровішою альтернативою для перекушування.

Тому в сезоні 2024 року варто очікувати рясних поставок найсмачніших британських чорниць, що ще більше зміцнить статус цього фрукта як справжнього британського літнього продукту.

agrarii-razom

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь