СовЕкон знизив прогноз урожаю пшениці в РФ більш ніж на 3,5 млн тонн

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 12

Аналітики компанії СовЕкон в черговий раз знизили прогноз урожаю пшениці в Росії в 2024 р. – до 82,1 млн тонн з попередніх 85,7 млн тонн, йдеться в повідомленні компанії.

«Перегляд відображає більші, ніж очікувалося, збитки, завдані озимій пшениці після травневих заморозків», – пояснили експерти.

Зокрема, було знижено прогнози врожаю зернової в регіонах, які найбільше постраждали від заморозків: у Поволжі – на 2,1 млн тонн порівняно з попередньою оцінкою, до 16,7 млн ​​тонн, у центрі – на 1,3 млн тонн, до 17,9 млн. тонн. Прогноз для півдня був знижений не настільки суттєво – на 0,3 млн тонн, до 26,2 млн тонн.

«Переглянутий прогноз враховує втрати, завдані після травневих заморозків. Проте поточні погодні умови залишаються несприятливими для нового врожаю. У багатьох регіонах, де вирощується озима пшениця, як і раніше, дуже сухо, у т.ч. в Ростовській області, яка є провідним виробником пшениці. Тим часом у Сибіру, ​​найбільшому виробнику ярої пшениці, надто волога погода, щоб завершити посівну кампанію в оптимальні терміни», – наводяться в повідомленні слова керівника компанії Андрія Сизова.

Джерело:
apk-inform.com

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь