Супермаркети в Польщі на підтримку фермерів знизили відпускні ціни на картоплю

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 10
Ви зараз переглядаєте Супермаркети в Польщі на підтримку фермерів знизили відпускні ціни на картоплю

На підтримку місцевих фермерів мережа супермаркетів Lidl в Польщі від 25 січня почала продавати немиту картоплю за акційною ціною – 0,99 злотих/кг (7.46 грн/кг), що на 23% менше звичайної ціни.

Про це повідомляє Warzywapolowe.pl

У Lidl зазначають, що через значний урожай картоплі сільськогосподарський ринок Польщі зазнав проблем. Lidl вирішив підтримати всіх своїх польських виробників картоплі, знизивши відпускну ціну товару. Таким чином, мережа буде збирати надлишки овочів від надзвичайно великого осіннього врожаю від постачальників. 

Ця акція має на меті зменшення харчових відходів.

«Знижуючи відпускну ціну та збираючи надлишок товару, ми вважаємо, що ми сприяємо запобіганню харчових відходів, що для нас, як соціально відповідальної компанії, є одним з найважливіших завдань. Ми також проводимо багато інших заходів у цій галузі, в тому числі ми співпрацюємо з Федерацією польських продовольчих банків, запускаємо оригінальний проект «Купую, не марную», а також вживаємо спеціальні заходи», прокоментувала Олександра Робашкевич, керівник відділу корпоративних комунікацій та КСВ Lidl Polska.

Довідка: Середня ціна картоплі на гуртових ринках Польщі складає 0.70 злотих/кг.

agro-business

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь