Світові запаси зерна скоротяться до п’ятирічного мінімуму, – прогноз IGC |

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 7

Загальний обсяг виробництва зернових у світі у 2020/21 МР збільшиться на 23 млн. т до рекордного рівня у 2,21 млрд. тонн.

Про це йдеться у прес-релізі Міжнародної ради по зерну (IGC).

В IGC прогнозують подальше зростання загального споживання зернових до 2216 млн т, через що світові запаси зерна скоротяться до п’ятирічного мінімуму і зменшення запасів кукурудзи до восьмирічного мінімуму.

«Світовий попит та пропозиція на пшеницю у 2021/22 рр. вказує на рекорд виробництва та, незважаючи на більші обсяги споживання, подальше накопичення глобальних запасів», – констатують у Міжнародній раді по зерну.

В IGC очікують, що у 2020/21 маркетинговому році виробництво зерна досягне 408 млн т, продемонструвавши збільшення на 4%.

Також аналітики Міжнародної ради по зерну прогнозують зростання на 6% світового обсягу виробництва сої в 2020/21 рр. за рахунок значно більших урожаях в США.

Згідно «П’ятирічному базовому прогнозу попиту та пропозиції на пшеницю, кукурудзу (кукурудзи), рису та сої до 2025/26 року» продовж 5 років, загальний обсяг виробництва зернових в світі буде послідовно зростати. Це дозволить не тільки не відставати від попиту, а й незначно відновлювати запаси.

agrarii-razom

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь