Світовий ринок біопрепаратів для захисту сільгоспкультур зростає швидше за «хімічний»

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 8
Ви зараз переглядаєте Світовий ринок біопрепаратів для захисту сільгоспкультур зростає швидше за «хімічний»

На сьогодні ринок біопрепаратів для захисту сільгоспкультур становить $3,88 трлн, і його зростання відбувається швидше за ринок продуктів хімічного синтезу, річний темп зростання якого перевищує 17%, пише AgNews.

Як зазначається, біологічний контроль шкідників та хвороб сільгоспкультур передбачає використання їх природних ворогів. Оскільки способи їх дії різні, біопротектори забезпечують ефективність захисту та мінімізують резистентність до хвороб. Вони можуть використовуватися як альтернативно, так і додатково з основними хімічно синтезованими обробками насіння.

«Виробничі переваги біопрепаратів, посилення регуляторного тиску в деяких країнах та зростаючий соціальний попит на сільське господарство з меншим впливом на навколишнє середовище змушують компанії-виробники інвестувати більше ресурсів у дослідження та розвиток біологічних технологій», – ідеться в повідомленні.

Нагадаємо, данські вчені виявили гриби, що можуть частково замінити інсектициди. Як повідомлялося, вчені зробили революційне відкриття щодо боротьби зі шкідниками сільгоспкультур без пестицидів.

agrotimes

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь