Телескопічні навантажувачі Manitou MLT NewAg відтепер оснащуються шинами Alliance 585

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 7
Ви зараз переглядаєте Телескопічні навантажувачі Manitou MLT NewAg відтепер оснащуються шинами Alliance 585

Компанія Manitou офіційно завершила гомологацію шин серії Alliance 585 для заводської комплектації  телескопічних навантажувачів MLT NewAg. Цей варіант шини розміром 460/70R24 вже використовується на заводі для виробництва серій MLT NewAg та NewAg XL.

Про це повідомляє пресслужба Alliance Tire Group (Yokohama Off-Highway Tires з 2021 р.)

«Шини Alliance 585 тепер доступні на багатьох моделях серій MLT NewAg та NewAg XL. Вони мають великий попит серед клієнтів, оскільки дозволяють упоратися зі складними завданнями на дорогах з твердим покриттям», говорить Каміль Рувре, менеджер з міжнародного збуту (MLT).

Група Alliance Tire Group (Yokohama Off-Highway Tires з 2021 р.) уже була визнана компанією Manitou як «Постачальник року» (2019 р.). Вибір ще однієї шини Alliance для заводської комплектації вкотре свідчить про стабільне партнерство між компаніями. 

Ефективність, універсальність і надійність — головні переваги

Телескопічні навантажувачі Manitou MLT NewAg та шини серії Alliance 585 схожі тим, що характеризуються максимальною ефективністю та універсальністю. 

«Щодня зростає попит на машини універсального призначення для виконання робіт на різних поверхнях, наприклад для операцій завантаження й розвантаження, а також різних завдань на фермах та автошляхах. Щоб задовольнити цей попит, потрібні справді універсальні машини (наприклад, телескопічні навантажувачі), а також шини, що мають високі експлуатаційні характеристики за будь-яких умов. Шини Alliance 585 ідеально підходять для цього», – підсумовує Крістофф Ван дер Бурт, керівник відділу ОЕМ у Європі, Yokohama Off-Highway Tires (раніше — Alliance Tire Group).

Короткий огляд Alliance 585

Ця універсальна металокордна шина стала лідером продажів невдовзі після випуску. Користувачі оцінили її за високі експлуатаційні характеристики та ефективність. Великі й різноспрямовані блоки протектора, спеціально розроблені для телескопічних навантажувачів, екскаваторів-навантажувачів і компактних навантажувальних машин, збільшують площу контакту із землею для плавного переміщення на дорогах з твердим покриттям і неперевершеної стійкості навіть з великим навантаженням на нерівній поверхні. Значна глибина протектора з оптимальним співвідношенням гуми й пустот забезпечує надійне зчеплення на твердих поверхнях й ефективне самоочищення й тягу на м’яких. Окрім сталевих кордів, посилені бокові поверхні та спеціальні резинові суміші ефективно захищають шину від проколів, розрізів і пошкоджень протектора для оптимальної вантажопідйомності. Ці характеристики забезпечують тривалий термін експлуатації шин.

Шини Alliance 585 доступні в 13 розмірах, включно з важливими варіантами для телескопічних навантажувачів, а саме 460/70R24, 500/70R24, 440/80R24, 400/80R24.

Про Yokohama Off-Highway Tires: 

Yokohama Off-Highway Tires (YOHT) спеціалізується на проектуванні, розробці, виробництві й маркетингу позашляхових шин для сільського та лісового господарства, будівництва, промисловості, земляних робіт, гірничої промисловості й портової техніки. YOHT включає всесвітньо відомі бренди шин Alliance, Galaxy й Primex і представлена у більш ніж 120 країнах. Завдяки різноманітному асортименту продукції, який включає понад 4 000 найменувань, підрозділ YOHT добре відомий своєю здатністю пропонувати виробникам оригінального обладнання та клієнтам вторинної комплектації високоякісні шини, розроблені для конкретних завдань в різноманітних сферах застосування.

agro-business

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь