Тепличники збирають врожай перших огірків із запізненням

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 7
Ви зараз переглядаєте Тепличники збирають врожай перших огірків із запізненням

Про це повідомила Катерина Звєрєва, директор з розвитку Української плодоовочевої асоціації (УПОА), передає Agravery.

За її словами, наприкінці минулого тижня на українському ринку переважала пропозиція імпортного турецького огірка в оптовому ціновому діапазоні 34-42 грн/кг. Якщо порівнювати з минулим роком, то в кінці січня турецький огірок в Україні коштував в середньому на 42% дорожче, ніж на даний момент.

«При цьому оптові ціни на місцеві тепличні огірки наприкінці січня 2020 року були досить високими 70-75 грн/кг. Чи будуть вони такими в цьому році, буде зрозуміло по мірі насичення українського ринку тепличним огірком першого обігу. Наразі також продовжується й зниження оптових цін на тепличний томат. Так минулого тижня цей овоч реалізовувався у діапазоні 15-30 грн/кг, тоді як двома тижнями раніше – 25-33 грн/кг», – зазначає Звєрєва.

Вона зазначає, що тепличні господарства, для того щоб залишатися конкурентоспроможними на ринку та виробляти якісну продукцію, використовують у своєму виробничому процесі сучасні технології освітлення (наприклад, світлодіодні лампи із значно меншим споживанням електроенергії та більшою віддачею світлового потоку) та опалення на основі сонячної енергії, біомаси, електроенергії замість дорогого природнього газу. Все це дозволяє вирощувати тепличні овочі майже протягом всього календарного року.

Читайте також: Сіті-фермерство: чи проростуть інновації скрізь бетон реальності

agrotimes

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь