Торік в українські водойми вселено 49 млн екз. молоді риб

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 6
Ви зараз переглядаєте Торік в українські водойми вселено 49 млн екз. молоді риб

Як повідомляє пресслужба Держрибагентства, загалом протягом року у рибогосподарські водні об’єкти України вселено 49 млн екз. цінних видів риб.

Так, зариблення в Режимі спеціальних товарних рибних господарств у минулому році здійснювали 220 суб’єктів господарювання, якими вселено 29 млн екз. молоді риб, що на 9% перевищує показник 2019 року.

Зокрема 17,1 млн екз. випущено у водойми Одеської області, 2,7 млн екз. – у водойми Донецької області та 2,6 млн екз. – у водойми Харківської області.

Користувачами водних біоресурсів, громадськими організаціями, а також за рахунок компенсаційних коштів та благодійних внесків за цей період випущено 3,8 млн екз. молоді цінних видів риб, що 16% більше ніж у попередньому році.

Зариблення здійснювалися у Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Миколаївській, Рівненській, Сумській, Херсонській, Черкаській та Чернівецькій областях.

Профільними державними установами до українських водойм випущено понад 16,1 млн екз. водних біоресурсів.

«Поповнення популяцій водних біоресурсів є стратегічно важливим для рибного господарства. Адже це робота на перспективу для забезпечення продовольчої безпеки країни. Тим паче, що наша галузь має високий потенціал для розвитку – великий фонд рибогосподарських водойм та сприятливе географічне розташування», – зазначає Голова Держрибагентства Ганна Шишман.

Читайте також: Рибництво і сапропель

agrotimes

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь