У BEDNAR підібрали рішення для заробляння рештків у ґрунт після жнив

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 9
Ви зараз переглядаєте У BEDNAR підібрали рішення для заробляння рештків у ґрунт після жнив

Післяжнивний обробіток має на меті кілька цілей: подрібнення і перемішування з ґрунтом рослинних решток, провокування проростання падалиці та бур’янів, підготовка до основного обробітку і навіть закриття вологи у залежності від фактичного стану полів. Для цієї операції використовують дискові та лапові агрегати. Для цих задач компанія BEDNAR пропонує українським аграріям різні технологічні рішення. Зокрема універсальні дискатори SWIFTERDISC, стерньові культиватори VERSATILL PROFI та комбіновані дисколапові культиватори ACTROS.

Про це повідомляє пресслужба BEDNAR Ukraine. 

Зазначається, що універсальні дискатори SWIFTERDISC є багатофункціональними дисковими агрегатами, що призначені для якісного подрібнення стерні, а також для передпосівного обробітку ґрунту та здатні працювати у широкому діапазоні умов. Лінійка дискаторів SWIFTERDISC представлена моделями від 1,75 до 18,4 м та має широкий ряд обладнання, що дозволяє адаптувати агрегат під індивідуальні умови роботи кожного господарства. Лущильники SWIFTERDISC оснащені агресивними дисками діаметром 520 або 560 мм, що мають кращий ефект подрібнення. Робоча глибина SWIFTERDISC складає від 2 до 14 см.

5_0.jpg

VERSATILL RPOFI

Культиватори VERSATILL RPOFI також є універсальними знаряддями, що виконують як стерньовий обробіток після жнив, так і передпосівну підготовку ґрунту. Культиватори VERSATILL PROFI мають 6 або 7,5 м робочої ширини. Різні типи робочих органів та переднього обладнання дозволяє оснастити культиватор всім необхідним під конкретні задачі. Культиватори можуть бути оснащені різним переднім обладнанням: подрібнюючим котком Trash Cutter або вирівнюючою планкою Crushbar. Також VERSATILL PROFI мають різні варіанти робочих органів: стрільчасті лапи 200 мм або долота 40 і 60 мм. Даний культиватор працює на глибину від 2 до 15 см. Культиватор має 6 рядів робочих стійок з відстаню 17 см та високий кліренс 56 см, що дозволяє працювати по великій кількості рослинних решток. 

Дисколапові культиватори ACTROS забезпечують чудове поєднання дискових секцій та секцій доліт. Завдяки цьому дані агрегати якісно підрізають та перемішують велику кількість пожнивних решток та органічних речовин з ґрунтом за один прохід. Після чого секція доліт забезпечує глибоке розпушування та перемішування решток з ґрунтом на глибину до 35 см. Вже в стандартній комплектації ці культиватори постачаються в Україну з долотами Long-Life для довшого строку експлуатації. Великою перевагою дисколапових культиваторів ACTROS є можливість роботи без заднього котка. Це рішення дозволяє використовувати агрегат в несприятливих умовах, в тому числі по перезволоженому ґрунту. 

Після збирання зернових культур також постає питання рівномірного розподілення рослинних решток, закриття вологи та провокації росту падалиці. Саме такий вид сільгосптехніки як штригельні борони є ефективним, високопродуктивним та економічно доцільним рішенням для таких задач. Агрегати працюють на високій швидкості в середньому 15 км/год і мають невелику витрату палива в районі 3 л/га. Штригельні борони також можуть бути використані для легкого весняного обробітку ґрунту, закриття вологи та порушення ґрунтової кірки. 

2_6.jpg

STRIEGEL-PRO

Лінійка штригельних борін STRIEGEL-PRO від BEDNAR представлена агрегатами від 6 до 12 м. Ці знаряддя працюють на глибину від 0 до 4 см та мають 5 або 6 рядів робочих зубів розміром 16 × 700 мм.  STRIEGEL-PRO мають декілька опцій переднього обладнання для певних типів робіт та умов. Також штригельні борони STRIEGEL-PRO можуть бути оснащені мікрогранулятором ALFA DRILL для можливості висіву покривних культур або для внесення мікрогранульованих добрив.

agrarii-razom

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь