У Китаї зуміли знизити норму внесення азотних добрив на 30%

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 25
Ви зараз переглядаєте У Китаї зуміли знизити норму внесення азотних добрив на 30%

Зниження обсягів внесення азотних добрив у Китайській Народній Республіці на 10-30% вдалося досягти за рахунок створення єдиної цифрової карти ґрунтів у країні.

endshio.jpg yaros.jpg galop-bt-okean.jpg kapelnuy-poliv1.jpg prom-bt-okean.jpg

Китай домігся значних успіхів у посиленні захисту і біологізації оброблюваних земель за рахунок інновацій і впровадженню сучасних технологій впродовж 2016-2020 років. Зокрема, вдалося досягти значного скорочення обсягів внесення мінеральних азотних добрив. Про це повідомляє китайська академія сільськогосподарських наук (CAAS).

Вивчаючи та впроваджуючи відповідні методи і норми посадки, дослідники CAAS змогли збільшити вміст органічних речовин в чорноземі на північному сході Китаю на 12-16%. В цьому регіоні виробництво зерна в даний час становить одну чверть від загального валового збору зернових країни. Крім того, китайські вчені оптимізували ключові технології виробництва рису на півдні Китаю і збільшили середню врожайність більш ніж на 1,5 тонни з гектара.

Вони також впровадили нові методи застосування добрив для основних зернових культур та нові технології для ефективного використання поживних ресурсів, тим самим знизивши використання хімічного азоту на 10-30%. CAAS розробила ключові технології аналізу і обробки даних для ґрунту, вперше створивши високоточну цифрову ґрунтову карту, що охоплює всю країну. На сьогоднішній день ця цифрова інтерактивна система є найбільш повною базою докладних даних про ґрунтові ресурси та їх якості в Китаї.

CAAS заявляє, що прискорить «будівництво» ще однієї крупної науково-технічної платформи для дослідження якості оброблюваних земель в період 2021-2025 років, де буде задіяний високоінтелектуальних моніторинг сільгоспугідь і спостереження за робочою землями.

Зазначимо, що ще років 10-15 тому у багатьох регіонах Китаю родючі землі перебували на межі екологічної катастрофи через неконтрольоване надмірне внесення хімічних добрив.

agrarii-razom

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь