У парламенті зареєстрований законопроект, який звільняє аграріїв від подвійної сплати ПДВ

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 7
Ви зараз переглядаєте У парламенті зареєстрований законопроект, який звільняє аграріїв від подвійної сплати ПДВ

У Верховній Раді України зареєстровано законопроєкт №4571-2, яким вносяться зміни до Податкового кодексу. Зокрема, врегульовується спірне питання донарахування умовного ПДВ на товари та послуги, придбані для вирощування урожаю та тварин, які загинули у зв’язку із форс-мажорними обставинами.

«На необхідності врегулювання даного питання ВАР наполягала давно. У 2020 році сільгоспвиробники Одещини, які втратили урожай через посуху, стикнулись із тим, що їм необхідно було сплатити додаткове ПДВ за товари та послуги, придбані для вирощування урожаю, який в результаті загинув. Податкова служба наполягала на тому, що такі витрати мають розглядатись саме як використані в негосподарській діяльності, і, відповідно, на них має бути донарахований податок. Разом з тим, такий стан речей призводить до подвійної сплати аграріями ПДВ та, відповідно, іще більших збитків, хоча, згідно із законом, аграрії при втраті урожаю звільненні від сплати даного податку», — зазначає заступник голови ВАР Денис Марчук.

Наразі законопроєкт знаходиться на розгляді комітетів парламенту. ВАР закликає народних обранців підтримати його та піти на зустріч агровиробникам.

agrarii-razom

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь