Українська компанія експортувала в ЄС консервований органічний борщ

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 7
Ви зараз переглядаєте Українська компанія експортувала в ЄС консервований органічний борщ

Компанія «Стодола» з міста Первомайська Миколаївської області поставила на експорт в ЄС серед інших овочевих консервів власного виробництва і консервований органічний борщ. Цього року його продаватимуть і в українських супермаркетах, розповів власник бізнесу Ян Осторовський.

«На умовах волонтерства ми концентрований борщ в банках постачали на фронт. Долив окропу — і можна їсти. У мирних умовах це зручно для тих, хто не має часу чи можливості готувати. Відтоді ми вдосконалили рецепт і відправляємо борщ у банках на експорт. Його треба лише підігріти», — сказав Ян Островський.

Підприємство планує змінити упаковку консервованого борщу з банок на реторт-пакети. А також розпочати постачання борщу від «Стодоли» і в українські мережі супермаркетів.
Зазначимо, що м’ясо для приготування концентрованого борщу виробник не використовує.

«Це вегетаріанська версія. Прихильники органік рідко споживають продукти тваринного походження. До того ж використання м’яса, ще й органічного, ускладнило б виробництво та його сертифікацію. Споживачі можуть долити бульйон до нашого борщу самі», — пояснив власник підприємства.

 

agrarii-razom

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь