Український виробник ветеринарних препаратів постачатиме продукцію до В’єтнаму

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 7
Ви зараз переглядаєте Український виробник ветеринарних препаратів постачатиме продукцію до В’єтнаму

Український виробник ветеринарних препаратів постачатиме продукцію до В’єтнаму

Компанія «БіоТестЛаб» розширила географію експорту, розпочавши поставки продукції до В’єтнаму. На першому етапі аграріям країни пропонуватимуть вакцини для птиці, антибіотик для лікування свиней і ВРХ, а також дезінфектанти.

Про це повідомили у компанії.

«Один із найперспективніших в аграрному плані ринків у світі – в’єтнамський, із професійним і складним процесом реєстрації ветеринарних продуктів, відчинив двері і для нас, – зазначила директорка ТОВ «БіоТестЛаб» Олена Салій. – Ми отримали реєстраційні свідоцтва на вакцини для птиці Полімун ІБХ, Полімун ІБХ+, Полімун НХ та Полімун АЕ + ПОКС, а також антибіотик Даноксан-25, що використовується у лікуванні свиней і ВРХ. Також представили на ринку дезінфікувальні засоби Віросан, Віросан Макс».

У 2020 році також було зареєстровано дві вакцини в Єгипті (Полімун АЕ, Полімун АЕ + ПОКС). Отже, відтепер у цій країні представлено вже 20 вакцин виробництва «БіоТестЛаб». Чотири вакцини (Полімун ІБХ Лайт, Полімун Ла-Сота, Полімун ПОКС – для птиці та Бовімун LSD – для ВРХ) презентовано торік в Азербайджані.

Окрім ринку В’єтнаму, в 2020 році компанія здійснила перші експортні поставки до Японії, ОАЕ, Кувейту, Бахрейну та інших країн.

«Наша стратегічна мета – нарощувати частку експорту, – наголосила Олена Салій. – Науковий потенціал компанії, сучасні потужності та широкий асортимент вакцин, хімфарм препаратів і дезінфектантів дають можливості виходити на міжнародні ринки».

Сьогодні продукція «БіоТестЛаб» представлена більше ніж у 20 країнах. Пріоритетними для нас компанії є ринки Близького Сходу, Центральної та Південно-Східної Азії, уточнила директорка.

«Якщо раніше ми шукали партнерів за кордоном, то сьогодні регулярно отримуємо пропозиції щодо співпраці від іноземних дистриб’юторів, – розповіла Олена Салій. – Приміром, нині триває реєстрація продуктів у Саудівській Аравії, Йорданії, Пакистані, Таджикистані, кількох африканських країнах».

Нагадаємо, наприкінці минулого року «БіоТестЛаб» підтвердив відповідність вимогам GMP.

Довідка

«БіоТестЛаб» – виробник ветеринарних препаратів, входить до 20 найбільших світових виробників вакцин для тварин і птиці. Також спеціалізується на аутогенних вакцинах, антибіотиках, протизапальних, вітамінно-мінеральних, протипаразитарних препаратах, дезінфікувальних, антисептичних засобах для використання у ветеринарній практиці. Продуктова лінійка нараховує понад 100 позицій.

У 2020 році компанія підтвердила відповідність вимогам міжнародного стандарту управління якістю ISO 9001:2015. Аудит провів світовий лідер у галузі сертифікації DQS GmbH (Німеччина).

agro-business

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь