Українським аграріям розповіли як зменшити витрати на експлуатацію техніки

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 8
Ви зараз переглядаєте Українським аграріям розповіли як зменшити витрати на експлуатацію техніки

 Однак існують варіанти, як убезпечити себе від раптових поломок техніки. Про це розповіли на вебінарі у прямому ефірі техно-менеджери компанії АМАКО. 

 

 

Як відомо аграріям, компанія АМАКО – один з найбільших дилерів в Україні з продажу сільськогосподарської техніки та комерційного автотранспорту. Вона представляє такі відомі бренди як Massey Ferguson, BEDNAR, Geringhoff, а також автомобілі IVECO. Пріоритетом у діяльності компанії є післяпродажне обслуговування: постачання запчастин, технічний сервіс, всіляка допомога у вирішенні технологічних завдань.

Керівник департаменту закупівель і продажу запчастин АМАКО Віталій Мороз, зокрема, розповів про автоматизовану систему управляння складом, яка діє в АМАКО. Це – найбільший в Україні склад запчастин європейського рівня постійно оновлюється і налічує сотні тисяч найменувань запчастин для будь-якої техніки.

Керівник департаменту сервісу АМАКО Сергій Малиш розповів, як сучасне якісне обладнання сервісних центрів АМАКО і суперточні методи діагностики дозволяють виявити несправність машини. А крім іншого, як відбувається підміна неробочої техніки діючою у випадку, коли протягом 72 годин машину не вдається відремонтувати.

Керівник відділу з продажу запчастин Ігор Гуменюк констатував: «Кількість усієї сільгосптехніки в Україні недостатня для обробітку наявних земель». Тому такими важливими для розвитку агросектору є дилерські і сервісні компанії, які надають аграріям необхідні засоби виробництва. Технічні фахівці АМАКО поділилися планами на 2021 рік, розповівши, як компанія збирається покращити сервіс.

Зима хурделить? Дарма! Сервісні інженери АМАКО швидко, компетентно і якісно забезпечать технічне обслуговування в будь-яку пору року. А головне – у гарячу пору: зокрема, під час сівби, яка розпочинається вже невдовзі.

Григорій Мереф’янський

agrotimes

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь