В «Аснова Холдинг» вирішили проблему падалиці та бур’янів за допомогою нового пристрою

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 9
Ви зараз переглядаєте В «Аснова Холдинг» вирішили проблему падалиці та бур’янів за допомогою нового пристрою

У ПСП ім. Т. Г. Шевченка «Аснова Холдинг» позбутися проблеми забур’яненості у посівах сої суттєво допоміг пристрій, виготовлений ПП «Агрореммаш-Плюс» (Кропивницький).

Про це AgroTimes розповів Андрій Вдовиченко, директор із виробництва продукції органічного рослинництва ПСП ім. Т. Г. Шевченка «Аснова Холдинг».

Підприємство «Агрореммаш-Плюс» спроєктувало спеціальну косарку для боротьби з падалицею та бур’янами.

«За її допомоги можна позбутися істотної проблеми органічного виробника – падалиці соняшнику, яка з’являється на полях на 4-й, 5-й і 7-й роки після вирощування соняшнику, особливо за умови застосування оранки», – розповів Андрій Вдовиченко.

Зазвичай для уникнення забур’яненості в посівах сої на третій-четвертий день після сівби на поле пускають штригель-борону – для знищення бур’янів у фазу ниточки, операцію повторюють після сходів і за потреби – за кілька днів. Але минулого року зливи не дозволили вивести в поле штригельні борони, і як наслідок – бур’яни почали заглушати деякі посіви. В подальшому, на переконання Андрія Вдовиченка, таких проблем не виникне.

«Одна із запорук успіху органічного підприємства – це наявність усієї необхідної техніки, – додав він. – Насамперед це стосується набору культиваторів, пружинних і ротаційних борін, які є найкращими друзями агронома-органіка в боротьбі з бур’янами».

Нагадаємо, внесення азоту та фосфору під час передпосівної культивації підвищує урожайність соняшнику. А за ґрунтового підживлення соняшнику слід враховувати глибину розташування його бокових корінців.

agro-business

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь