В Індії фермери продовжують протестувати

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 8
Ви зараз переглядаєте В Індії фермери продовжують протестувати

У столиці Індії – Делі проходять масові протести фермерів на тракторах. У результаті протестів, що переросли у заворушення, постраждало щонайменше 300 поліцейських. Про це повідомляє bbc, пише agronews.ua.

«Індійські фермери вже два місяці мітингують проти нових законів про вільний ринок торгівлі, називаючи їх «чорними» та «смертним вироком», — йдеться у повідомленні.

_116668387_whatsappimage2021-01-26at12.43.33pm

За словами журналістів, ця акція — наймасштабніша з усіх, що відбувалися в Індії. Сьогодні, у День республіки, протести не лише не вщухли, але й посилилися ще більше.

«Закони, проти яких мітингують фермери, спрощують правила продажу, ціноутворення й зберігання сільськогосподарської продукції, а також вводять поняття вільного ринку, що згодом може призвести до зникнення гуртових стихійних ринків та появи конкурентів у вигляді великих компаній», — зазначається у повідомленні.

_116668606_gettyimages-1230795566-594x594

Після початку протестів в уряді запропонували тимчасово зупинити дію законів, але фермери наполягають на їх повному скасуванні. Цього разу демонстранти на тракторах прорвали барикади, відхилившись від маршруту, який був раніше узгоджений із владою для проведення мітингу.

Фермери відзначають, що якщо зараз вони можуть вільно продавати вирощену продукцію за гарантованими цінами, то з приходом на ринок сільськогосподарських корпорацій продавати фермерську продукцію стане невигідно та навіть збитково.

AgroNews

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь