В модернізацію Сєверодонецького «Азоту» інвестовано понад 100 млн грн

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 12
Ви зараз переглядаєте В модернізацію Сєверодонецького «Азоту» інвестовано понад 100 млн грн

У 2020 році капітальні інвестиції у ПрАТ «СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ АЗОТ» склали 101,04 млн грн.

Про це повідомляється на сайті Group DF.

Більшу частину цієї суми було витрачено на відновлення роботи цехів виробництва аміаку (1-А) і карбаміду.

Найбільшими капітальними проєктами року на Сєвєродонецькому «Азоті» стали: ремонт та реконструкція цеху виробництва аміаку 1-А (17,84 млн грн.), модернізація складу аміаку (3,4 млн грн.), ремонт грануляційної вежі і модернізація установки з виробництва КАС (5,2 млн грн.), будівництво і модернізація ліній з пакування та відвантаження карбаміду у «біг-беги» (1,3 млн грн.).

Комплексні ремонтні кампанії у 2020 році були проведені не лише в основних технологічних, а й в енергетичних підрозділах «Азоту». Зокрема, у 2020 році було проведено реконструкцію обладнання у цеху паропостачання (2,1 млн грн) та виконано ремонт фільтрувальних установок у цеху водопостачання (1,5 млн грн). Основною метою стало підвищення надійності забезпечення парою та оборотною водою підрозділів, що випускають мінеральні добрива.

«Наше підприємство входить у холдинг Ostchem, що об’єднує азотні заводи Group DF. Інвестиції, які вкладає акціонер у завод, спрямовані на зниження собівартості продукції та збільшення обсягів виробництва», – заявив голова правління ПрАТ «СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ АЗОТ» Леонід Бугайов.

Нагадаємо, Черкаський «Азот» збільшив обсяги виробництва міндобрив на 11%

agro-business

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь