В реєстрі сільгосптехніки для компенсації аграріям уже доступна техніка 86 українських виробників

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 903

До оновленого Переліку вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, 25% вартості яких частково компенсується за бюджетні кошти, включено продукцію ще 24 українських виробників. Таким чином, загалом вказаний перелік уже містить 7880 номенклатурних позицій техніки та обладнання, повідомила 6 червня пресслужба Мінекономіки України.

Як уточнюється, серед доданих до переліку, зокрема, такі позиції: трактори, тракторні причепи, жниварки, ґрунтообробна техніка та обладнання, посівні та ґрунтообробні комплекси, насіннєві бункери та накопичувачі-перевантажувачі зерна, обладнання для сушіння зерна, машини для очищення, сортування, калібрування насіння, зернових і бобових культур, навантажувачі зерна та зернометальники, гвинтові конвеєри, норії, машини для внесення мінеральних добрив тощо.

«Заявки щодо включення техніки до переліку в поточному бюджетному періоді подаються до 31 жовтня. Щоб отримати 25% компенсації вартості придбаної техніки чи обладнання, агровиробник має обрати постачальника з переліку на сайті Мінекономіки, придбати необхідну техніку та подати до уповноваженого банку заявку і підтвердні документи. На сьогодні в програмі бере участь 31 банк», – додали в міністерстві.

Джерело:
apk-inform.com

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь