В Україні можуть дозволити продаж землі через Інтернет

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 9
Ви зараз переглядаєте В Україні можуть дозволити продаж землі через Інтернет

Документ пропонує продавати земельні ділянки державної і комунальної власності виключно через електронні аукціони в електронній торговій системі в режимі реального часу в інтернеті. В Україні можуть дозволити продаж землі через Інтернет на електронних аукціонах. Верховній раді рекомендують схвалити в другому читанні законопроект № 2195.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Таке рішення прийняв комітет парламенту з питань аграрної та земельної політики.
“Прийняли рішення рекомендувати парламенту прийняти у другому читанні та в цілому як закон у редакції комітету з подальшим техніко-юридичним доопрацюванням підготовлений до другого читання проект закону №2195”, – сказано в повідомленні.

Відзначимо, документ пропонує продавати земельні ділянки державної і комунальної власності виключно через електронні аукціони в електронній торговій системі в режимі реального часу в інтернеті.

За результатами цих торгів буде укладатися договір купівлі-продажу, оренди, суперфіцію, емфітевзису з переможцем, який запропонував найвищу ціну за ділянку.

Також передбачена автоматизація ряду процесів, наприклад, ставок учасників торгів, подачі заявок на участь, публікацію усіх документів, що стосуються торгів і земельних ділянок.

ІЦ УАК за матеріалами agroter

 

 

agroconf

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь