В Україні почали вирощувати екзотичну крупу кіноа

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 8
Ви зараз переглядаєте В Україні почали вирощувати екзотичну крупу кіноа

Кіноа – це суперфуд. Родом ця рослина з Південної Америки. У складі кіноа присутні всі 9 незамінних амінокислот. Сучасні дієтологи стверджують, що насіння кіноа має практично 100% засвоюваність. 

В Україні офіційно виробляє кіноа тільки одна компанія – це підприємство «ТОП ЛІДЕР», пише SEEDS.

“Ми є і селекціонерами в цій області. У нашій компанії існує вертикальна інтеграція: від селекції насіння, до виробництва готового продукту – крупи. Все, що можна було бачити раніше на полицях українських магазинів – це все 100% імпортний продукт. Починаючи з 2020 року, ми хочемо, щоб українці також їли вітчизняну крупу. І були здоровішими”, – зазначає директор “ТОП ЛІДЕР” Ярослав Михайлов.

За його словами, площ під кіноа у підприємства поки не дуже багато – всього декілька гектарів. Це ще експериментальний проект.

“Ми плануємо розширювати площі під цією культурою, після того, як налагодимо шляхи реалізації. Також плануємо виробляти борошно. За кордоном з такого борошна роблять і хліб, і печиво, і крекери, і випічку. Найближчі наші плани – запуск нового продукту з кіноа. Зараз ми проводимо дослідження, щоб визначити який продукт буде затребуваний ринком”, – розповідає Ярослав Михайлов.

agroter

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь