В Україні закон про страхування сільгосппродукції може бути ухвалений цьогоріч

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 7
Ви зараз переглядаєте В Україні закон про страхування сільгосппродукції може бути ухвалений цьогоріч

У разі прийняття нового закону про страхування сільськогосподарської продукції на початку цього року, відкриється можливість запуску підтримки страхування під озимі культури врожаю 2022 року. Про це заявив Тарас Висоцький, заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства. Про це повідомляє forinsurer, пише agronews.ua.

“Спочатку компенсації страхових платежів підлягають такі зернові культури, як пшениця, ячмінь і жито, заявили в Міністерстві. Законопроект відкриває нові підходи та перспективи розширення інструментів державної підтримки сільгоспвиробників”, – зазначають у повідомленні.

Висоцький наголосив, що агрострахування стане важливим інструментом для підтримки фермерів.

“У робочій групі за участю фахівців Мінекономіки, НБУ та учасниками аграрного і страхового ринків ми розробили кілька принципових позицій, які зафіксовані в новому законопроекті. Йдеться про жорсткі вимоги до страхових компаній і контроль за ними, забезпечення прозорості перестрахування, а також чітке регулювання тарифів на страхування”, – розповів Висоцький.

На думку експертів, держава повинна стимулювати і заохочувати сільгоспвиробника до страхування в законодавчій і субсидійній площині.  

AgroNews

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь