Відновлення Мінагрополітики відклали до весни

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 6
Ви зараз переглядаєте Відновлення Мінагрополітики відклали до весни

Відновлення Мінагрополітики відклали до весни

/ Агроновини / Середа, 27 січня 2021 12:40

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2020 р. №1344 щодо забезпечення реалізації комплексного відновлення діяльності Мінагрополітики, формування і запуск профільного міністерства мало початися з 1 лютого, але в зв’язку з додатковими консультаціями це питання відкладається до 1 березня 2021 року.

Про це повідомив Роман Лещенко під час засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики, передає AgroNews.

«Позиція щодо формування Міністерства аграрної політики та продовольства виходить безпосередньо з питання формування політики. Мінагрополітики бачить свою позицію у формуванні через такі центральні органи виконавчої влади як: Держгеокадастр – в частині реалізації земельної реформи та формування земельних відносин, Держводагентство – в частині реалізації проєктів зрошення та меліорації, Держрибагентство, що стосується рибного господарства, та Держпродспоживслужби – питання, що стосується регулювання концепції “від лану до столу” і забезпечення продовольчої безпеки», – заявив Лещенко.

Він зауважив, що дії Мінагропроду стосувалися цих чотирьох органів виконавчої влади, і позиція міністерства залишається незмінною в цій частині.

«Потрібен певний час для фіналізації цього процесу, але стратегічне бачення залишається незмінним, що Держпродспоживслужба має залишитися в системі Міністерства аграрної політики», – наголосив Лещенко.

Читайте також: Парламент цього тижня розгляне три аграрні законопроєкти

agrotimes

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь