Винайдено новий сорт яблук з тривалим терміном зберігання

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 7
Ви зараз переглядаєте Винайдено новий сорт яблук з тривалим терміном зберігання

Італійська торгова компанія Vog представила новий сорт яблук майбутнього – Giga. Сорт був розроблений бельгійською селекційною компанією Better3Fruit, який їй же і належить. Про це повідомляє Freshplaza, пише agronews.ua.

Доктор медицини Ніколас Стівенс каже, що історія Giga почалася у 2002 році, коли відбулося перша запилення.

«Це помісь сортів Gold Rush і Nicotor (Kanzi). Насправді, сорт називається Іпадор, але яблуко буде продаватися під назвою Giga. Це стійкий до парші фрукт з відмінним терміном зберігання», – говорить він.

Особливість сорту в тому, що фрукт залишається твердим і соковитим до кінця сезону. У нього хороший термін зберігання. Навіть в домашніх умовах це яблуко може легко пролежати у вазі два тижні, не втрачаючи своєї хрусткості, говорить Стівенс.

Він характеризує сорт як «повний»: «Яблуко має повну текстуру, смак і аромат. Воно середнього розміру, але важке. Навіть невеликі яблука здаються важкими в руці». За його словами, яблуко розробляли для світового ринку і широкої цільової аудиторії.

«Giga – для активних, щедрих людей. Вони можуть взяти цей фрукт куди завгодно, тому що він залишається таким же гарним, твердим і соковитим», – продовжує Ніколас.

Однак розвиваючи сорт, селекціонер враховував не тільки споживачів, але і весь ланцюжок – від виробництва до столу покупця.

«Сорт стійкий до хвороб, тому є дуже перспективним. Правила зберігання та поводження з продуктами харчування стають все більш строгими. Таким чином, стійкий сорт, який добре зберігається, – вдале рішення. Giga також має гарний колір. Це користь для виробників і зниження втрат», – розповідає експерт.

Першою країною, де почне продаватися Giga, буде Італія. Там яблука з’являться в наступному році.

Теги: apk agro, Better3Fruit, Freshplaza, Giga, Gold Rush, Nicotor (Kanzi), Аграрні новини, аграрні новини україни, аграрные новости украины, агроновини, агроновости, агроньюз, відмінним терміном зберігання, компанія Vog, новий сорт яблук, новий сорт яблук з тривалим терміном зберігання, новини апк, новини сільського господарства, новини України аграрные новости украины, новости сельского хозяйства Украина, новости Украина, помісь сортів Gold Rush і Nicotor, сорт яблук, фрукт залишається твердим і соковитим, яблоко

AgroNews

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь