У чому звинувачують компанії Coca-Cola, PepsiCo і Nestlé

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 16
Ви зараз переглядаєте У чому звинувачують компанії Coca-Cola, PepsiCo і Nestlé

Американські компанії Coca-Cola і PepsiCo разом зі швейцарською корпорацією Nestlé займають перші позиції по забрудненню планети пластиком. Про це повідомляє money.comments, пише agronews.ua.

Так, у 2020 році, члени та союзники Break Free From Plastic залучили 14 734 волонтери з 55 країн світу і провели 575 аудитів брендів. Всього добровольцям вдалося зібрати 346 494 одиниці пластикового сміття. Із загальної кількості, 63% мають маркування бренду.

У своїй доповіді Break Free FromPlastic повідомляє, що протягом трьох років на перших позиціях по забрудненню пластиком виявляються Coca-Cola, PepsiCo і Nestlé. У зв’язку з цим компанії звинуватили в “нульовому прогресі” в зменшенні кількості пластикових відходів у світі.

Крім цих трьох, в десятку глобальних забруднювачів планети у 2020 році увійшли такі компанії: Unilever; Mondelez International; Mars, Inc; Procter & Gamble; Philip Morris International; Colgate – Palmolive; and Perfetti Van Melle.

Про це було повідомлено у звіті Break Free From Plastic. Рух “Break Free From Plastic” закликає компанії терміново скоротити кількість одноразового пластику, який вони використовують. Або ж впровадити систему повторного використання пластику.

У відповідь на звинувачення американська компанія Coca-Cola заявила, що зовсім не згодна з твердженням про відсутність позитивного результату. За їх словами, до 2030 року їх пластик буде 100% переробляється.

На сьогодні переробляється 20% упакування. Варто відзначити, що раніше компанію вже звинувачували в тому, що вона не хоче відмовлятися від своїх пластикових пляшок через те, що вони занадто подобаються людям.

Компанії Nestle і PepsiCo також прокоментували звинувачення у забрудненні планети. За їх словами, вони намагаються зменшити кількість використовуваного пластику.

Нагадаємо, що річки та моря України вперше дослідили на забруднення мікропластиком.

AgroNews

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь