Як боротися із мілдью

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 7
Ви зараз переглядаєте Як боротися із мілдью

Агротехнічні заходи боротьби з мільдью такі самі як і проти оїдіуму. Для захисту від мільдью використовують мідьумісні препарати, стробілурини, препарати на основі манкоцебу, флутриафолу. Цю систему захисту виноградних насаджень від хвороб багато років використовують у садовому центрі «Північне виноградарство» як для вирощування ягід на товарну продукцію, так і для вирощування садивного матеріалу. 

Про це повідомляє журнал «Садівництво по-українськи».   

Строки проведення запобіжних заходів проти оїдіуму збігаються з проведенням обприскувань проти мільдью та антракнозу, тому доцільно готувати бакові суміші з додаванням препаратів від цих хвороб.

Для захисту виноградних насаджень від мільдью перше оброблення проводять у фазі розкриття бруньок препаратами системної дії з групи триазолів. Друге оброблення слід провести, коли пагони відростуть завдовжки 10–15 см, препаратами на основі міді, що також подіє і на збудника антракнозу. Третє оброблення проводять перед цвітінням препаратами з групи стробілуринів. Четверте оброблення проводять після цвітіння, коли ягоди будуть розміром із горошину, препаратами на основі манкоцебу або флутриафолу. Бажано провести й п’яте оброблення у фазі змикання ягід препаратами на основі ципродинілу.

agrotimes

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь