Як реалізувати максимальний потенціал насінини та отримати до +50% додатково врожаю

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 10
Ви зараз переглядаєте Як реалізувати максимальний потенціал насінини та отримати до +50% додатково врожаю

Про це розповів Олександр Подолян, керівник відділу точного землеробства компанії АМАКО, під час чергового вебінару, присвяченого особливостям та перевагам обладнання PRECISION PLANTING, передає Агробізнес Сьогодні.

Як оптимізувати сівалку, правильно її налаштувати, щоб отримати оптимальну рівномірність проростання насіння просапних культур?

«До 8 листка кукурудза закладає фундамент оптимального розвитку рослини, запланованого урожаю зерна. Втрата розвитку рослини на один листок означає потенційну втрату урожайності зерна до 50%. А якщо відставання буде стосуватися 2 листків кукурудзи, то це означає до 100% втрати урожайності», – зауважив експерт.

Олександр Подолян акцентував увагу, що коли не буде контакту насінини з ґрунтом, доступу насінини до вологи, не враховуватиметься ущільнення грунту та органічні рештки, то насінина не зможе розкрити свій потенціал. Це – основні фактори для отримання рівномірності проростання насіння просапних культур.

Відповідно технології PRECISION PLANTING забезпечує найкраще очищення проходу для посівних секцій, формування оптимальної борозни, максимально якісне розміщення насінини в борозні та її наступне закриття.

Експерт розповів онлайн-глядачам особливості роботи PRECISION PLANTING: як працюють дворівнева система закриття борозни FurrowForce, гідравлічна система для управління притискним зусиллям секцій DeltaForce, принцип роботи ножово-дискових очисників рядків від пожнивних решток з системою CleanSweep, пластикові хвостовики, що вкладають насіння на дно висівної канавки Keeton.

І як результат, сівба просапних культур з PRECISION PLANTING дозволяє господарству реалізувати максимальний потенціал насінини та отримати до +50% додатково врожаю, підкреслив Олександр Подолян. При цьому обладнання восьмирядкової сівалки окуповується всього за 1 сезон при розрахунку на 300-350 га посівної площі.

agrotimes

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь