«Захід Агропром» поступово зменшує інтенсивність обробітку ґрунту

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 10
Ви зараз переглядаєте «Захід Агропром» поступово зменшує інтенсивність обробітку ґрунту

«Захід Агропром» поступово зменшує інтенсивність обробітку ґрунту

Для господарства «Захід Агропром» минулий сезон приніс розуміння того, як працювати далі, зокрема, як коригувати технології  в умовах зміни клімату для досягнення кращих результатів.

Про це AgroTimes розповів агроном ТОВ «Захід Агропром» Олег Фурманець.

«Наше господарство у 2020 році отримало позитивний досвід, особливо що стосується Аграрного полігону, де ми здійснюємо дослідження технологічних підходів до господарювання, інколи таких, що на перший погляд здаються абсурдними. Однак, коли в кінці сезону бачиш їх результат, то розумієш, що наразі сільське господарство дуже змінюється. Ми вважаємо, що всім потрібно коригувати підхід до виробничих процесів відповідно до нових викликів, які дає природа», – зазначає аграрій.

Разом з тим, він відзначає негативний вплив несприятливих метеорологічних умов у конкретні критичні періоди для рослин. Зокрема, надії на високі врожаї не були виправдані через посуху в Центральній Україні та весняні заморозки в західному регіоні.

«Не можу сказати, що ми кардинально будемо змінювати технологію, втім, плавно зменшуємо кількість обробітків ґрунту. Так, ми вже давно відмовились від оранки. Крім того, наразі рухаємося в напрямку більш інтенсивного гербіцидного захисту», – додає Олег Фурманець.

Нагадаємо, «Захід Агропром» змінить терміни сівби соняшнику. Раніше Агрополігон назвав найпродуктивніші сорти гібридів кукурудзи.

Редактор: Гаврилюк Анжела
agro-business

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь