Збирання озимої пшениці в США проходить активніше, ніж минулоріч

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 3

Згідно з даними Національної сільськогосподарської статистичної служби при мінсільгоспі США (NASS), темпи збирання озимої пшениці в країні наразі перевищують минулорічні – станом на 9 червня зернову було зібрано з 12% запланованої площі, тоді як в аналогічний період минулого року цей показник становив 7%, а в середньому за останні 5 років – 6%, повідомляє Зерно Он-Лайн.

При цьому зазначається, що стан посівів озимої пшениці в США погіршився порівняно з попереднім тижнем – їхня частка у відмінному та доброму стані скоротилася до 47% (49% тижнем раніше та 38% рік тому). Щодо ярої зернової, то станом на вказану дату у відмінному та доброму стані перебувало 72% посівів (74% тижнем раніше та 60% рік тому).   

Водночас завершальна стадія посівної кампанії кукурудзи та сої в США проходить дещо повільніше, ніж минулого року. Так, кукурудзою до 9 червня було засіяно 95% від запланованої площі, тоді як на аналогічну дату торік показник становив 98%, а в середньому за останні п’ять років – також 95%.

Щодо сої, то цією олійною засіяно 87% площ від плану в порівнянні з 95% роком раніше. Разом з тим поточний показник на 3% вище за середньорічний.

Джерело:
apk-inform.com

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь