Землекористувачі Запоріжчини сплатили у бюджет понад мільярд гривень

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 7

Землекористувачі Запоріжчини сплатили у бюджет понад мільярд гривень 28 января, 2019

Річні надходження плати за землю в Запорізькому регіоні склали 1 мільярд 89 мільйонів гривень. Як повідомив в.о. начальника ГУ ДФС в Запорізькій області Валерій Манько, землекористувачі сплатили на 20 мільйонів більше, ніж у 2017 році.

Від суб’єктів господарювання-юридичних осіб надійшло 866,5 мільйона гривень, громадяни-власники і орендарі земельних ділянок поповнили бюджети на 223 мільйони.

Найбільші суми плати за землю отримав міський бюджет Запоріжжя – 450,7 мільйона гривень або 41% від загальних надходжень. За користування землями Енергодара, Кам’янка-Дніпровського та Великобілозерського районів сплачено 140 мільйонів, Бердянська, Бердянського і Приморського районів – 100 мільйонів, Мелітополя, Мелітопольського і Веселовського районів – 90 мільйонів, Якимівського та Приазовського районів – 70 мільйонів, Василівського та Михайлівського районів – 57 мільйонів, Вільнянського, Запорізького і Новомиколаївського – 52,4 мільйона гривень.

Варто зазначити, що плата за землю – це третій за обсягами платіж, який формує місцеві бюджети. Всього в Запорізькій області зареєстровано 9165 юридичних і 297 тисяч фізичних осіб платників земельного податку та орендної плати.

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь