Зерно – Свині – М’ясо: ланцюг доданої вартості

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 11
Ви зараз переглядаєте Зерно – Свині – М’ясо: ланцюг доданої вартості

Як зауважив голова організаційного комітету Форуму Микола Бабенко, що керує Асоціацією «М’ясної галузі» та Центром підвищення ефективності в тваринництві, є багато механізмів наповнення податками бюджет. Стимулювання збільшення в рази виробництва галузей, що мають високу додану вартість – найкращий.

«Наприклад, експорт зерна не приносить в бюджет майже нічого, у той же час переробка зерна на біоетанол, годівля свиней відходами з виробництва біоетанолу та експорт свинини – це сотні відсотків доданої вартості в Україні, мільярди євро на тому самому зерні, що експортується. Шість мільярдів євро доданої вартості економіка України може отримувати додатково щороку лише з чотирьохкратного збільшення поголівʼя свиней в Україні, до рівня 1991 року», –  додав він.

Стимулювання розвитку галузей з високою доданою вартістю, таких як свинарство та м’ясна галузь, може стати альтернативним внутрішнім ринком збуту українського зерна. Зараз свинарство споживає лише 2 млн тонн зернових, а здатне споживати 10 млн тонн щороку.

Нагадаємо, що однойменний Форум «Зерно. Свині. М’ясо – 2024» пройде в Києві 12 червня. Зареєструватися можна за посиланням.

agro-business

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь