Жнива 2024 стартували на Херсонщині: аграрії двох районів вже отримали допомогу у вигляді модульних зерносховищ

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 410
Ви зараз переглядаєте Жнива 2024 стартували на Херсонщині: аграрії двох районів вже отримали допомогу у вигляді модульних зерносховищ

На Херсонщині розпочались жнива 2024 ранніх зернових. Про це повідомив голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін у Facebook.

«Відвідав кілька фермерських господарств у області, де наші аграрії почали збирати ранні зернові. Один із викликів цьогорічної посівної — належне зберігання врожаю. Адже окупанти знищили ангари та склади. І жоден елеватор не працює», — зазначив він.

І додав, що фермери Херсонського та Бериславського районів одними з перших отримали необхідну допомогу. Майже сотню модульних зерносховищ передали Міністерство аграрної політики та продовольства України й Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (FAO). Сільгоспвиробники самостійно вже встановили перші конструкції, які можуть забезпечити зберігання до тисячі тонн збіжжя. Їхні основні переваги — мобільність та легкість монтажу. Зібрати сховища можна протягом доби.

«Через воєнні реалії та відсутність коштів на відновлення складів аграрії змушені шукати альтернативні методи зберігання врожаю», — каже Олександр Прокудін.

Цього тижня планується безкоштовний розподіл 204 рукавів для зберігання понад 40 тис. т збіжжя.

Нагадаємо, що понад половину полів на правобережжі Херсонщини вже розміновано, в деокупованих громадах засіяно майже 140 тис. га

Алла Гусарова, SuperAgronom.com

superagronom

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь