Дрони знизять хімічне навантаження на полях, – думка

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 10
Ви зараз переглядаєте Дрони знизять хімічне навантаження на полях, – думка

Влада України починає дедалі серйозніше відноситись до інновацій в агросекторі, зокрема, до популяризації дронів в якості розпилювачів ЗЗР. Вважається, що безпілотники, завдяки своїй точності, здатні знизити обсяги використовуваних хімічних речовин.

«Промислові дрони, які можуть допомагати агровиробникам, у тому числі обробляти поля добривами або пестицидами, презентували для аграріїв та садівників Рукшинської і Клішковецької громад. Безпілотники із шістьма пропелерами, оснащені 16-літровою цистерною, здатні обприскувати рослини, рухаючись наперед заданим маршрутом», — повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА.

Презентацію дронів відвідав заступник голови облдержадміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Роман Скигар.

«Влада неабияк зацікавлена, щоб сільське господарство впроваджувало сучасні технології у своїй роботі. Безпілотники точні та швидкі, такі технології мають значні переваги. Вони дозволяють економити ресурси та зменшувати витрати, знизити кількість використання хімічних речовин, а отже, і навантаження на довкілля», — зазначив Роман Скигар.

Як пояснив голова Рукшинської територіальної громади Олег Горбатюк, триває співпраця з програмою USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» DOBRE.

«Ми шукаємо можливості якнайкращого використання донорських коштів. Саме тому вирішили продемонструвати місцевим фермерам нові напрями розвитку. У громаді працює більш як 10 фермерських господарств, тож їхні керівники мають знати, що сучасні технології — це дуже ефективно, зменшує витрати на робочу силу, викиди у навколишнє середовище», —розповів Олег Горбатюк

agrarii-razom

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь