Фермери почали отримувати повідомлення про перевірки

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 8
Ви зараз переглядаєте Фермери почали отримувати повідомлення про перевірки

На фермерів чекають масові перевірки від держорганів. «Листи щастя» про заплановані ревізії у поточному році вже полетіли, повідомив голова Всеукраїнського конгресу фермерів Іван Слободяник.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на facebook І. Слободяника.

«Тільки серед учасників ВКФ 36 господарств вже їх отримали, більше того — деякі підприємства перевірятимуть двічі чи навіть тричі. А тепер уявіть масштаб таких перевірок по всій країні», — написав Слободяник.

За його словами, ціла низка органів контролю, а це Держгеокадастр, Держпродспоживслужба, ДСНС, Держекоінспекція, Держслужба з питань праці та багато інших взялися до звичної справи з чималим завзяттям.

«Що не дивно, якщо взяти до уваги, що вони майже рік сиділи на голодному пайку. А карантин, погодні умови і хвороби — це проблеми фермерів, і органи контролю не хвилюють», — підкреслив голова ВКФ.

Він підкреслив, що під час дії мораторію на перевірки жодних надзвичайних ситуацій не сталося, окрім того, що органи контролю не змогли зайвий раз «поскубти» фермерів.

«Тому Конгрес вимагає продовжити заборону на перевірки до кінця року. Зараз фермерському бізнесу треба оговтатися від ковід-кризи та дворічної посухи, а не годувати перевіряльників усіх рівнів», — наголосив Іван Слободяник.

 

propozitsiya

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь