«Гаврилівські курчата» зупинили виробництво бройлерів

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 10

В Україні зупинилося одне з найбільших виробництв курятини «Гаврилівські курчата». Про це повідомив генеральний директор компанії-виробника «Комплекс Агромарс» Іван Зазуля, інформує УНН.

«Ми вже місяць як не працюємо з виробництва курей-бройлерів. Зупинили виробництво, – зазначив він. – Працює тільки наша племінна ферма: інкубуємо курчат і відвозимо на свою філію «Курганський бройлер» у Харкові. Наші всі ферми стоять, ми зупинені. Невигідно цим займатися. Немає жодного виробництва».

Як повідомлялося, за підсумками 2020 року в промисловому секторі скорочення поголів’я сягнуло 14,7%, як порівняти з 2019 роком.

Довідка

«Комплекс Агромарс» – вертикально інтегрований аграрний холдинг, що організаційно пов’язує всі етапи бізнесу – від вирощування зернових культур, виготовлення комбікормів, розведення племінної птиці, відгодівлі курчат-бройлерів до забою птиці, перероблення м’яса і його реалізації через власну франчайзингову мережу.

До агрохолдингу входять філії «Гаврилівський птахівничий комплекс» «Бориспільський комбікормовий завод», «Київкомбікорм», «Курганський бройлер»,  «Голден Кросс», Кагарлицький елеватор, а також Броварська і Кагарлицька філії. Головне виробництво розташовано в селі Гаврилівка Вишгородського району Київської області.

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь