Мобільні оператори підняли ціни на послуги майже вдвічі

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 11

Українські мобільні оператори з 1 січня 2021 року істотно збільшили ціни на деякі тарифні плани. Зокрема, зміна тарифів торкнеться користувачів компанії “Київстар”, Vodafone і Lifecell.

Пише Правий Берег.

Як змінилися тарифи Київстар

Тариф “Безлім” з 1 січня зріс майже у два рази – з 95 гривень в місяць до 175 гривень. У пакет увійдуть: необмежений доступ до інтернету (мобільний і дротовий), обсяг вихідних дзвінків і смс по Україні – до 200 хвилин і 200 смс.

Тарифи для контрактних абонентів, які користуються послугами три роки та більше також змінилися. Якщо абоненти після отримання повідомлення оператора не змінили тарифний план до 31 грудня, оператор автоматично переведе їх на інший тарифний план.

Тарифний план Smart не змінює умови.

Представники компанії пояснили зміну тарифів.

“Ми переглядаємо умови деяких старих контрактних тарифів, які ми запустили близько 3 років тому, та в яких весь цей час не змінювали умови. Цими тарифами користується приблизно 1,5% абонентів. За ці роки контрактні абоненти почали використовувати у 3 рази більше мобільного інтернету, більше телефонувати на інші мережі та за кордон. Тому ми рекомендуємо їм самостійно обрати актуальні тарифи з більшим обсягом послуг та навіть пропонуємо 100% знижку на першу абонплату в деяких тарифах. Мінімальна ціна контрактних тарифів починається зі 100 грн на місяць”, – розповіли у пресслужбі.

А для людей старшого віку компанія запустила спеціальний тариф “Дзвінки для батьків” без інтернету, лише за 60 гривень.

Як змінилися тарифи Vodafone

З 28 грудня найпростіший тариф Vodafone 4G Smart XS подорожчав з 35 гривень до 45 гривень. В пакет входить 1 ГБ інтернету, 100 хвилин по Україні.

Також зросли тарифи й в інших пакетах. Vodafone Smart S – до 85 гривень (5 ГБ і 200 хвилин), Vodafone 4G Smart M – до 130 гривень (9 ГБ та 300 хвилин).

Як зміняться тарифи Lifecell

13 січня 2021 року відбудуться зміни в умовах деяких тарифних планів і Lifecell.

Для тарифів: “Лайфхак”, “Інтернет Жара”, “Залізна двадцятка”, а також “4 Безліміти 2019”, “Жара GO”, “Жара GO PLUS”, “Комфорт” буде змінена вартість пакетів послуг на 4 тижні/30 днів, а для деяких тарифів також і пакет послуг на один день.

З 14 грудня до 28 лютого наступного року абонентам цих тарифних планів буде надане право безкоштовно змінити тариф на будь-який інший з відкритих для підключення.

Водночас абонентам пропонують скористатися новими тарифними планами “з покращеними умовами та спеціальними зниженими цінами для зареєстрованих/персоніфікованих абонентів”.

agroter

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь