Monarch представив найрозумніший трактор у світі

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 8
Ви зараз переглядаєте Monarch представив найрозумніший трактор у світі

Американська компанія Monarch представила повністю електричний, автономний трактор потужністю 40 к.с., який може працювати автономно, з водієм управлятися жестами або слідувати за працівником. Трактор можна використовувати як сільськогосподарську машину, як квадроцикл а також як потужне джерело живлення у польових умовах.

Про це повідомляє пресслужба компанії Monarch.

На відміну від традиційних дизельних тракторів, що продукують приблизно в 14 разів більше викидів, ніж середній автомобіль, трактор Monarch на 100% електричний і не має викидів. 

Трактор може виконувати заздалегідь запрограмовані завдання без водія, а оператор може використовувати інтерактивні функції автоматизації Monarch, включаючи режими жестів та тіні, щоб трактор стежив за робочим на роботі.

Трактор Monarch оснащений функціями безпеки, включаючи запобігання нахилу та зіткненням, безпеку відбору потужності (ВОМ) на основі зору та камери на 360 ° для забезпечення безперебійної роботи, а працівників у безпеці вдень та вночі.

Deep Learning & Sensing Suite: трактор Monarch збирає та аналізує понад 240 ГБ даних щодня, коли працює в полі. Він може працювати як із сучасними знаряддями фермерів, так і з інтелектуальним обладнанням наступного покоління. Датчики та візуалізація обробляються для забезпечення критичних точок даних, які можуть бути використані для коригування реалізації в реальному часі, а також довгострокових оцінок урожайності, поточних стадій росту та інших показників стану здоров’я рослин / культур. Використовуючи машинне навчання, Monarch Tractor здатний аналізувати ці дані та забезпечити довгостроковий аналіз стану полів. Чим довше трактор працює, тим більше покращується точність. Зібрані дані зберігаються у хмарі Monarch.

Трактором можна керувати за допомогою смартфона чи персонального пристрою.Monarch Tractor отримав нагороду «Трактор року 2020» на конкурсі AgTech Breakthrough Awards, компанія була визнана однією з 10 найкращих новинок World Ag Expo та визнана у рейтингу Fast Company.

agro-business

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь