На Миколаївщині на сільгоспземлях незаконно видобували пісок – 6 га повернуться у державну власність

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 7

На Миколаївщині на сільгоспземлях незаконно видобували пісок – 6 га повернуться у державну власність 21 января, 2021

У селі Каравелове Вітовського району Миколаївської області було виявлено незаконну діяльність на землях сільськогосподарського призначення. Фізичні особи, отримавши у безоплатному порядку земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства, використовували їх для незаконного видобутку корисних копалин місцевого значення – піску, а не за цільовим призначенням. Про це йдщеться у повідомленні Прокуратури області.

Як наслідок, на землях утворився котлован площею 3,25 га та глибиною до 10 м., що призвело до фактичного виведення їх з сільськогосподарського обороту.

В прокуратурі повідомляють, що за результатами розгляду апеляційної скарги Миколаївської обласної прокуратури, постановою Миколаївського апеляційного суду від 19.01.2021 скасовано незаконне судове рішення районного суду та ухвалене нове — про задоволення позову прокурора щодо примусового припинення права власності фізичних осіб на земельні ділянки біля с. Каравелове у Вітовському районі загальною площею 6 га вартістю майже 200 тис. грн. та повернення їх державі.

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь