На Полтавщині німецькі інвестори планують побудувати біогазову станцію

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 7
Ви зараз переглядаєте На Полтавщині німецькі інвестори планують побудувати  біогазову станцію

У селі Пасічники Полтавської області мають намір побудувати біогазову станцію для переробки біологічних відходів в електроенергію. Проект реалізує німецька компанія Braun Industrial Technologyю. Про це повідомляє Агробізнес Сьогодні, пише agronews.ua.

«Біогазова станція у складі заводу дозволить виробляти електричну енергію до 1,5 МВт на годину і продавати її у загальну енергомережу за «зеленим» тарифом», – зазначають у Решетилівській міській раді.

Передбачається, що біогазова станція працюватиме у складі сміттєпереробного заводу, який прийматиме та сортуватиме побутові відходи Решетилівської громади. Для будівництва підприємства необхідна територія площею в 4 гектари.

Сортувальна лінія дозволить вилучати зі сміття не лише органічні відходи, з яких вироблятиметься біогаз, а й скло, пластик та метал. Комплекс зможе переробляти 26 тонн сміття на добу.

«Можливе місце розташування заводу – село Пасічники, де знаходиться санкціоноване сміттєзвалище. Для переробки у біогаз можна буде використовувати у середньому 40% сміття, яке везуть на звалище у Пасічники», – повідомив Юрій Невмержицький, заступник Решетилівського міського голови.

Реалізація проекту дозволить створити 48 нових робочих місць. Передбачається, що 95 відсотків вартості будівництва заводу – 180 мільйонів гривень – інвестують німці. Місцевий бюджет виділить 9 мільйонів гривень.

Проект обговорюватиметься з депутатами і громадою. Якщо ініціативу підтримають, німецькі інвестори готові збудувати підприємство за рік. Сміттєпереробний завод у Решетилівській громаді стане першим у Полтавській області.

Нагадаємо, що на Сумщині з’явиться аграрний кластер.

AgroNews

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь