Парламент ухвалив спрощене ввезення ЗЗР до України

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 5
Ви зараз переглядаєте Парламент ухвалив спрощене ввезення ЗЗР до України

Парламент ухвалив спрощене ввезення ЗЗР до України 3 февраля, 2021

У вівторок, 2 лютого, Верховна Рада у другому читанні ухвалила законопроєкт №2289 «Про внесення змін до статті 4 Закону України «Про пестициди та агрохімікати» щодо ввезення пестицидів на митну територію України», який дозволяє ввезення в Україну дослідних зразків пестицидів без обов’язкової реєстрації в країні виробництва.

«Автори пропонують ввезення дослідних зразків пестицидів без обов’язкової реєстрації в країні виробництва. Адже, на їхню думку, використання досліджень, проведених в інших країнах, не є доцільним через не відповідність умов використання препаратів (різні склади ґрунтів, кліматичні та географічні умови, інші шкідники та культури). Саме ця норма критикується екологічною спільнотою», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що Аграрний комітет рекомендував парламенту прийняти в цілому законопроект №2289, яким пропонується вилучити норму, відповідно до якої обов’язковою умовою завезення та застосування в Україні дослідних партій пестицидів, що використовуються для державних випробувань та наукових досліджень, є документальне підтвердження їх державної реєстрації в країні, де вони виробляються.

agro-yug

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь