Погода в Україні буде сніжною: очікуються сильні морози та ожеледиця

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 8

За інформацією фахівців сервісу Метео Фарм, протягом тижня (з 8 по 14 лютого) один циклон змінюватиметься іншим, суцільна хмарність пануватиме майже на всій території України. Очікуються ускладнення погодних умов, сильні снігопади, хуртовини та морози до -18°С.

Протягом тижня сніжитиме скрізь, лише на півдні та південному-заході можливий дощ, суміш снігу з дощем. Найбільша кількість опадів прогнозуються 8 та 11 лютого. Лише 13-14 лютого снігопади припиняться, однак на Заході продовжить сніжити. Вітер змінного напрямку поривчастий, місцями досягатиме штормової швидкості 10-15 м/с.

Морозитиме увесь тиждень, значне похолодання розпочнеться 12-го лютого, потужні морози припадуть на вихідні дні. Протягом тижня у нічний час температура повітря на Півночі коливатиметься від -7 до -18°С, денна досягне позначки -4…-12°С, в західних та центральних областях вночі -1…-16°С, денна температура складе -12..+6°С.

Нічна температура в східних областях знаходитиметься в межах -2…-14°С, денна коливатиметься від -8 до +6°С, на Півдні вночі -11…+4°С, вдень температура повітря досягне позначки -8…+10°С. Температура ґрунту в південних областях складе -7…+6°С, на решті території знаходитиметься в межах 0…-8°С.

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь