Пошук нових ринків збуту стане для оновленого Мінагропрод першочерговим завданням

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 10
Ви зараз переглядаєте Пошук нових ринків збуту стане для оновленого Мінагропрод першочерговим завданням

Пошук нових ринків збуту стане для оновленого Мінагропрод першочерговим завданням 10 февраля, 2021

Першочерговим завданням оновленого Міністерства аграрної політики та продовольства України буде пошук нових ринків збуту вітчизняної сільгосппродукції. Про це заявив міністр Роман Лещенко, повідомляє АПК Інформ.

«Ми спостерігаємо великий запит на забезпечення продовольством серед країн, в яких структура імпорту сільгосппродукції становить понад 70%. Це Близький Схід та Південно-Східна Азія. Оновлене міністерство в першу чергу потрібно для відкриття нових ринків. Необхідно сформувати нову стратегію в умовах пандемії та розширювати ринки збуту», — сказав міністр.

Також він підкреслив, що Україна може використовувати пандемію коронавірусу, як шанс для посилення своєї присутності на світовому ринку, оскільки країна втратила частину своїх позицій за час відсутності Мінагропроду.

«У деяких напрямках ми втратили позиції, але важливо дивитися вперед і використовувати цю унікальну можливість для агросектору, забезпечити стабільне надходження в країну валютного виторгу», — підкреслив Роман Лещенко.

agro-yug

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь