Прикарпатські садівники отримали гранти на майже 200 га нових насаджень

Ви зараз переглядаєте Прикарпатські садівники отримали гранти на майже 200 га нових насаджень

Більше 20 грантових заявок від садівничих господарств Івано-Франківської області погоджено – заплановано висадити близько 200 га багаторічних насаджень. 

Про це повідомляють в Асоціації «Укрсадпром».

За грантами планується посадити фундук на 65,3 га, лохину – 63,7 га, суницю – 41,5 га, яблуню – 12,6 га, малину – 8 га та грушу – 2,72 га. Три господарства також отримали гранти на розвиток тепличного господарства, облаштувавши модульні теплиці на площі 2,8 га.

Провідні ягідні господарства області, зокрема ФГ «Еко-Беррі», ФГ «Іванчук», ТОВ «Карпат Беррі» та ФГ «ІФ Беррі», розширюють насадження лохини. Фундукові плантації створюються на малородючих і схилових ділянках ФГ «Еко-Сімбіно», МПП «Таля» та інших господарств.

«Ми бачимо перспективу розвитку садівничих господарств на Прикарпатті для створення нових робочих місць та підтримки місцевих громад», – зазначають в асоціації. Роботи з висадження та облаштування насаджень ведуться відповідно до узгоджених грантових зобов’язань.

Щодо можливих затримок із виплатами грантів, Міністерство аграрної політики і продовольства повідомило: «Фінансування відбувається відповідно до визначених напрямків та в межах виділеного Мінекономіки помісячного обсягу асигнувань. Виплата грантових коштів буде здійснена у повному обсязі до кінця поточного року у порядку черговості».

Асоціація «Укрсадпром» заохочує членів активно долучатися до існуючих і майбутніх грантових програм, зокрема на будівництво сучасних сховищ і холодильників, що важливо для експортоорієнтованої галузі садівництва.

agrarii-razom

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь