Рада ухвалила закон про перезавантаження БЕБ

  • Коментарі запису:0 Коментарів | 
  • Переглядів: 14
Ви зараз переглядаєте Рада ухвалила закон про перезавантаження БЕБ

Верховна Рада України у другому читанні та в цілому ухвалила законопроєкт про перезавантаження Бюро економічної безпеки (№10439).

Про це повідомив народний депутат України із парламентської фракції «Голос» Ярослав Железняк у Telegram.

За його словами, за відповідне рішення проголосувало 239 народних депутатів.

«Текст погоджений з партнерами. З незалежним відбором нового голови БЕБ, переатестацією та кадровим відбором. За участю іноземних експертів та українського бізнесу. Можна було краще, але вже молодці», — написав Железняк.

Раніше депутат повідомляв, що дана редакція закону відповідає вимогам міжнародних партнерів, бізнесу і громадськості. Документ містить кілька новацій. Нового голову має обирати комісія із 6 членів, де половина — міжнародні експерти з правом вирішального голосу. Також буде гарантована незалежність директора БЕБ на рівні очільників НАБУ, САП, НАЗК.

Переатестація проводиться комісією, де 6 членів — від новообраного директора БЕБ і 6 — від міжнародних партнерів, але за пропозицією українського бізнес-середовища.

Аналогічним чином формуватимуться кадрові комісії протягом трьох наступних років: 6 представників — від БЕБ, 6 — від партнерів за пропозицією українського бізнесу.

Джерело:
Agroportal.ua

Поділитися новиною:

Отримуйте ТОП-10 новин за минулий день на електронну пошту:

Залишити відповідь